Dostęp do firmy w twoim smartfonie

Sterownik Ri-Co zapewni ci bezpieczeństwo i kontrolę twojej firmy. W każdym momencie i z każdego miejsca na świecie możesz sterować bramami marki WIŚNIOWSKI. Do pełnej kontroli wystarczy smartfon.

Wykorzystaj mobilność

Ri-Co wykorzystuje sieć wifi. Nie potrzebujesz żadnych dodatkowych urządzeń, aby uzyskać pełną kontrolę. Aktywuj aplikację wBox, dostępną w Google Play, App Store oraz Microsoft Store, by uruchomić napęd współpracujący z bramą przemysłową. Instalacja jest szybka i prosta.

Wybierz wersje dla siebie

Dwie wersje Ri-Co pozwolą ci dostosować poziom kontroli do potrzeb.
W podstawowej otworzysz lub zamkniesz bramę. Jego rozszerzona wersja da dodatkowo możliwość sprawdzenia statusu bramy. W każdej chwili masz pewność, że twoja firma jest bezpieczna.

Koncentruj się na biznesie

Ri-Co jest zawsze w twoim telefonie, dzięki czemu klucze czy pilot stają się zbędne. Nie musisz pamiętać o zabraniu ich z domu czy firmy. Za pomocą aplikacji wBox, dedykowanej do sterownika Ri-Co, możesz sterować nawet kilkunastoma bramami jednocześnie, przede wszystkim tymi znajdującymi się poza zasięgiem wzroku. Pozwól sobie na pełną kontrolę, bezpieczeństwo i komfort.

Więcej produktów

Dziękujemy za wybranie SBRAM

Firma SBRAM świadczy kompleksowe usługi i zadba o wszystkie Twoje potrzeby.

Nawiguj do nas
602 132 514 Zadzwoń do biura
biuro@sbram.pl Napisz do nas wiadomość e-mail
608 595 859 Umów serwis swojego urządzenia

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego, lub zadzwoń do nas.