ROLETA AUTOMATYCZNA PROTECTA MAKSYMALNY KOMFORT DLA TWOJEGO DOMU

Jeśli chcesz wybrać najwyższej jakości rolety Kraków, wybierz ofertę naszego sklepu. Oferujemy Ci rolety automatyczne PROTECTA, które zapewniają maksymalny komfort dla Twojego domu. Ich doskonała konstrukcja skutecznie wycisza dźwięki z zewnątrz, sprawiając, że Twoja prywatność zostanie zachowana nawet w gęstej miejskiej zabudowie. Komfort i kontrola dzięki technologii Somfy – rolety PROTECTA są nieodłącznym elementem Twojego domu. Dlatego też oferujemy Ci pełną kontrolę dzięki nowoczesnym silnikom do rolet firmy Somfy.

Typy rolet PROTECTA

Do wyboru masz trzy systemy rolet PROTECTA: A, P i N, idealne dla różnych typów budynków. Każdy z nich to rolety na wymiar – Kraków to miasto, w którym dokonujemy kompleksowego montażu, dostosowując nasze produkty do wymiarów Twoich okien.

PROTECTA A

System rolet podtynkowych przeznaczony jest przede wszystkim w budowanych domach. Można z nich skorzystać również w przypadku wykonywania nowej izolacji budynku lub modernizacji istniejącej – pod warunkiem dokonania odpowiednich zmian w obrębie nadproża.
PROTECTA P

to zewnętrzne rolety adaptacyjne. Są przeznaczone do budynków, w których zamontowano już okna oraz tych, gdzie z różnych względów nie można skorzystać z innych systemów roletowych. Odpowiednio dobrany kolor skrzynki sprawi, że będą pasowały do wybranych wcześniej okien.
PROTECTA N

System rolet nadstawnych jest rozwiązaniem stosowanym głównie w nowych domach. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by skorzystać z niego w istniejących budynkach – np. przy wymianie stolarki. Skrzynkę tych rolet umieszcza się bezpośrednio nad oknem – nie jest więc widoczna z zewnątrz.

Kolorystyka i wyposażenie rolet

Oprócz typu rolet, musisz zdecydować się na odpowiedni kolor, który będzie pasował do okien w Twoim domu. Rolety PROTECTA WIŚNIOWSKI mogą być wykonane w aż 18 wersjach kolorystycznych. Skorzystaj również z dodatkowych opcji wyposażenia i wykonania – by jeszcze bardziej dopasować je do swoich potrzeb.

Znajdujemy się na czele firm oferujących rolety zewnętrzne Kraków. Nasza firma to miejsce, gdzie możesz znaleźć nasze produkty w aż 18 różnych wersjach kolorystycznych. Na Twoje życzenie możemy zaoferować dodatkowe opcje wyposażenia i wykonania – wszystko po to, by rolety, jak najlepiej spełniały Twoje oczekiwania.

PANCERZE ROLET – KOLORY PODSTAWOWE

SREBRNY 01
BIAŁY 02
SZARY 03
CIEMNOBRĄZOWY 08
BRĄZOWY 09
SZARY ANTRACYT 23
ORZECH 28
ZŁOTY DĄB 30

RODZAJE PANCERZY ROLET ZEWNĘTRZNYCH

Pancerz bez perforacji zapewnia pełną izolację od wiatru i słońca. Natomiast wersja perforowana po rozszczelnieniu umożliwia wentylację pomieszczenia przy zasuniętej rolecie. Perforacje pozwalają dodatkowo na delikatne doświetlenie wnętrza domu.

Zalety inwestycji w rolety PROTECTA w Krakowie

Wybierając rolety w Krakowie, warto zdecydować się na produkt, który będzie się charakteryzował doskonałą jakością. Rolety PROTECTA są łatwe w obsłudze i zapewniają komfort domowników. Poprzez regulację natężenia światła, które dostaje się do wnętrza, można osiągnąć idealne warunki do pracy czy odpoczynku. Rolety automatyczne, które montujemy w Krakowie, zapewniają również optymalną ochronę przed utratą ciepła, co przekłada się na oszczędności na ogrzewaniu.

Eleganckie i trwałe rolety zewnętrzne w Krakowie

Rolety zewnętrzne, które polecamy, charakteryzują się eleganckim wyglądem i trwałością. Dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych, które idealnie dopasują się do wyglądu budynku. Decydując się na rolety WIŚNIOWSKI Kraków, możesz liczyć na to, że zostaną dopasowane do Twoich indywidualnych oczekiwań.

Rozwiązanie na miejscu – rolety na wymiar w Krakowie

Potrzebujesz dopasowanych do okien rolet? Kraków jest miastem, w którym realizujemy usługi na wymiar. Dostosowywanie rolet do określonych wymiarów to doskonałe rozwiązanie dla nietypowych okien, które potrzebują indywidualnie dobranych rolet.

Szybki i profesjonalny montaż rolet w Krakowie

Oferujemy profesjonalny montaż rolet. Kraków to miasto, w którym nasi specjaliści szybko i skutecznie zainstalują zamówione przez Ciebie rolety. Gwarantujemy zadowalający efekt oraz usługi najwyższej jakości.

Wybór rolet automatycznych w Krakowie

Poszukując najnowocześniejszych rozwiązań, warto wybrać rolety automatyczne. Kraków z naszą ofertą staje się miastem, w którym technologia idzie w parze z funkcjonalnością i stylem. Rolety automatyczne to idealne rozwiązanie dla wszystkich, ceniących sobie komfort i nowoczesne rozwiązania.

PANCERZ NIEPERFOROWANY
PANCERZ PERFOROWANY

Pancerz PA39 – max. pow. 6 m2, max szer. – 3200 mm.
Pancerz PA43 – max. pow. 9 m2, max szer. – 3300 mm.

Więcej produktów

Dziękujemy za wybranie SBRAM

Firma SBRAM świadczy kompleksowe usługi i zadba o wszystkie Twoje potrzeby.

Nawiguj do nas
602 132 514 Zadzwoń do biura
biuro@sbram.pl Napisz do nas wiadomość e-mail
608 595 859 Umów serwis swojego urządzenia

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego, lub zadzwoń do nas.