ROLETA AUTOMATYCZNA PROTECTA MAKSYMALNY KOMFORT DLA TWOJEGO DOMU

Ich odpowiednia konstrukcja dodatkowo wyciszy dźwięki dobiegające z zewnątrz i sprawi, że Twoja prywatna przestrzeń będzie prawdziwą oazą nawet w gęstej zabudowie. Rolety PROTECTA będą funkcjonalnym uzupełnieniem okien PRIMO i FUTURO.

Rolety PROTECTA są częścią Twojego domu. Musisz więc mieć nad nimi pełną kontrolę i my Ci ją dajemy. Dzięki nowoczesnym silnikom do rolet Somfy podniesiesz komfort życia Twojej rodziny.

Okna WIŚNIOWSKI z automatycznymi roletami PROTECTA zawsze dają Ci tyle światła, ile akurat potrzebujesz. Chronią Twoją prywatność, zapewniają ciszę i reagują na Twoje potrzeby.

TYPY ROLET. KTÓRĄ WYBRAĆ?

PROTECTA A

System rolet podtynkowych przeznaczony jest przede wszystkim w budowanych domach. Można z nich skorzystać również w przypadku wykonywania nowej izolacji budynku lub modernizacji istniejącej – pod warunkiem dokonania odpowiednich zmian w obrębie nadproża.
PROTECTA P

to zewnętrzne rolety adaptacyjne. Są przeznaczone do budynków, w których zamontowano już okna oraz tych, gdzie z różnych względów nie można skorzystać z innych systemów roletowych. Odpowiednio dobrany kolor skrzynki sprawi, że będą pasowały do wybranych wcześniej okien.
PROTECTA N

System rolet nadstawnych jest rozwiązaniem stosowanym głównie w nowych domach. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by skorzystać z niego w istniejących budynkach – np. przy wymianie stolarki. Skrzynkę tych rolet umieszcza się bezpośrednio nad oknem – nie jest więc widoczna z zewnątrz.

KOLORYSTYKA

Oprócz typu rolet, musisz zdecydować się na odpowiedni kolor, który będzie pasował do okien w Twoim domu. Rolety PROTECTA WIŚNIOWSKI mogą być wykonane w aż 18 wersjach kolorystycznych. Skorzystaj również z dodatkowych opcji wyposażenia i wykonania – by jeszcze bardziej dopasować je do swoich potrzeb.

PANCERZE ROLET – KOLORY PODSTAWOWE

SREBRNY 01
BIAŁY 02
SZARY 03
CIEMNOBRĄZOWY 08
BRĄZOWY 09
SZARY ANTRACYT 23
ORZECH 28
ZŁOTY DĄB 30

RODZAJE PANCERZY ROLET ZEWNĘTRZNYCH

Pancerz bez perforacji zapewnia pełną izolację od wiatru i słońca. Natomiast wersja perforowana po rozszczelnieniu umożliwia wentylację pomieszczenia przy zasuniętej rolecie. Perforacje pozwalają dodatkowo na delikatne doświetlenie wnętrza domu.

PANCERZ NIEPERFOROWANY
PANCERZ PERFOROWANY

Pancerz PA39 – max. pow. 6 m2, max szer. – 3200 mm.
Pancerz PA43 – max. pow. 9 m2, max szer. – 3300 mm.

Więcej produktów

Dziękujemy za wybranie SBRAM

Firma SBRAM świadczy kompleksowe usługi i zadba o wszystkie Twoje potrzeby.

Nawiguj do nas
602 132 514 Zadzwoń do biura
biuro@sbram.pl Napisz do nas wiadomość e-mail
608 595 859 Umów serwis swojego urządzenia

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego, lub zadzwoń do nas.